zamknij

Dlaczego AQUAMO?

"Zdobywamy i utrzymujemy Klientów jakością Wody i Obsługi, nie paragrafami w umowie!"

Nasz system Aquamo wyróżnia:
 • 13 letnie Doświadczenie

Nasza Firma istnieje na rynku sprzedaży wody i wynajmu Bezbutlowych Dystrybutorów Filtrujących POU od dwunastu lat. Mamy wielu stałych i zadowolonych Klientów, dzieki którym stale doskonalimy naszą jakość obsługi.

 • Kompleksowa oferta
  Dostarczamy wodę źródlaną w systemie 5-cio galonowym z dystrybutorami, dystrybutory filtrujące podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej – tzw. POU oraz wodę mineralną, gazowaną i niegazowaną w małych butelkach.
 • Dbałość o jakość na każdym etapie realizacji usługi
  Woda Żywiec Perła pochodzi z Kraojobrazowego Parku Żywieckiego, ze złóż o udokumentowanych zasobach, izolowanych geologicznie. Wyróżnia się pierwotną czystością mikrobiologiczną oraz naturalnym składem chemicznym.
 • Bezpłatne i zawsze terminowe dostawy
  Dostawy realizujemy zawsze na czas w umówionym miejscu.
 • Serwis w 24 h
  W przypadku awarii dostarczonego dystrybutora gwarantujemy jego wymianę w ciągu 24 godzin.
 • Bezpieczna i rzetelna sanityzacja
  Przeprowadzamy ją w naszym serwisie na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach sanityzacyjnych. Na czas prac serwisowych zapewniamy dystrybutor zamienny.
 • Dbałość o Klienta
  Dzwoniąc do nas nie musisz pamiętać swojego numeru umowy ponieważ w naszym Biurze Obsługi Klienta rozmawiasz z Ludźmi a nie z numerami! Nasi konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego problemu

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą zyskujesz pewnego i kompetentnego partnera, który z najwyższą dbałością i starannością zajmie się wywiązywaniem z zawartej umowy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!